| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.65mm |
| Boring Bereik | 97.00 to 100.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 125.73mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 131.45mm |
| Buitendiameter | 109.22mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 6.27mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |