| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.60mm |
| Diameter flens | 122.58mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 135.89mm |
| Buitendiameter | 97.79mm |
| Wanddikte | 6.15mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 287,00mm |
| Lengte verpakking | 315,00mm |
| Gewicht verpakking | 7042.00g |
| Verpakking Breedte | 235,00mm |