| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.79mm |
| Boring Bereik | 85.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 122.58mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 147.32mm |
| Buitendiameter | 97.79mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 6.50mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |