| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.68mm |
| Boring Bereik | 75.00 to 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 109.88mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 138.43mm |
| Buitendiameter | 86.36mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 5.84mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |