| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.73mm |
| Boring Bereik | 86.00 to 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 117.50mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 133.35mm |
| Buitendiameter | 95.25mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 4.78mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |