| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.57mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 119.43mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 155.58mm |
| Buitendiameter | 107.95mm |
| pa_type | Flange |
| Wanddikte | 8.20mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |