| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 84.46 mm |
| Boring Bereik | 85.00 to 87.00m mm |
| Diameter flens | 96.52 mm |
| Flensdikte | 31.75 mm |
| Flats | 92.96mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 142.24 mm |
| Buitendiameter | 90.42mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.97 mm |