| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 86.00 to 90.00mm |
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 85,6000mm |
| Diameter flens | 99,5700mm |
| Flensdikte | 5,0800mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 135,5100mm |
| Buitendiameter | 95,2800mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3,7600mm |