| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 86.74 mm |
| Boring Bereik | 87.00 mm |
| Diameter flens | 95.25 mm |
| Flensdikte | 9.53 mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 139.70 mm |
| Buitendiameter | 92.71 mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.98 mm |