| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.28mm |
| Boring Bereik | 82.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 91.44mm |
| Flensdikte | 7.62mm |
| Flats | 87.43 (Single+Double)mm |
| Lengte | 132.08mm |
| Buitendiameter | 85.88mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.31mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |