| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Werkelijk | 81.28mm |
| Buitendiameter | 86.36mm |
| Wanddikte | 2.54mm |
| Lengte | 147.32mm |
| Flensdikte | 4.45mm |
| Diameter flens | 92.71mm |
| Flats | 90.96mm |
| Land van herkomst | USA |
| pa_type | Dry Sleeve |