| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.77mm |
| Boring Bereik | 92.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 104.14mm |
| Flensdikte | 8.89mm |
| Flats | 98.35 (Single+Double)mm |
| Lengte | 125.10mm |
| Buitendiameter | 96.52mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.86mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |