| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.81mm |
| Boring Bereik | 99.50 to 102.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 116.84mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Flats | 56.46mm |
| Lengte | 121.92mm |
| Buitendiameter | 107.95mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 4.57mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 284,00mm |
| Lengte verpakking | 314,00mm |
| Gewicht verpakking | 6210.00g |
| Verpakking Breedte | 222,00mm |