| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.57mm |
| Boring Bereik | 92.00 to 96.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 111.76mm |
| Flensdikte | 8.89mm |
| Lengte | 121.92mm |
| Buitendiameter | 104.17mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 6.30mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 281,00mm |
| Lengte verpakking | 317,00mm |
| Gewicht verpakking | 7582.00g |
| Verpakking Breedte | 227,00mm |