| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.63mm |
| Boring Bereik | 72.00 to 74.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 86.36mm |
| Flensdikte | 10.29mm |
| Flats | 79.96mm |
| Lengte | 125.40mm |
| Buitendiameter | 78.23 / 77.98mm |
| pa_type | Flange |
| Wanddikte | 2.29mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |