| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.12mm |
| Boring Bereik | 95.50 to 96.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 106.93mm |
| Flensdikte | 5.84mm |
| Lengte | 139.70mm |
| Buitendiameter | 100.84mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.84mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |