| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.60mm |
| Boring Bereik | 86.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 99.57mm |
| Flensdikte | 5.08mm |
| Flats | 96.98 (Single+Double)mm |
| Lengte | 135.51mm |
| Buitendiameter | 95.28mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 4.83mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 284,00mm |
| Lengte verpakking | 314,00mm |
| Gewicht verpakking | 5990.00g |
| Verpakking Breedte | 230,00mm |