| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.79mm |
| Boring Bereik | 85.00 to 86.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 94.72mm |
| Flensdikte | 3.35mm |
| Flats | 92.91 (Single+Double)mm |
| Lengte | 149.23mm |
| Buitendiameter | 88.39mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 1.80mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 283,00mm |
| Lengte verpakking | 315,00mm |
| Gewicht verpakking | 2866.00g |
| Verpakking Breedte | 224,00mm |