| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.61mm |
| Boring Bereik | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 140.21mm |
| Buitendiameter | 92.46mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.92mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 292,00mm |
| Lengte verpakking | 314,00mm |
| Gewicht verpakking | 3998.00g |
| Verpakking Breedte | 225,00mm |