| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.58mm |
| Boring Bereik | 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 140.21mm |
| Buitendiameter | 92.46mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.94mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |