| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.68mm |
| Boring Bereik | 75.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 129.79mm |
| Buitendiameter | 82.17mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.75mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |