| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.77mm |
| Boring Bereik | 81.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 90.93mm |
| Flensdikte | 9.53mm |
| Lengte | 139.70mm |
| Buitendiameter | 88.27mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.75mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |