| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.34mm |
| Boring Bereik | 86.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 146.05mm |
| Buitendiameter | 89.41mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.03mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 283,00mm |
| Lengte verpakking | 312,00mm |
| Gewicht verpakking | 4138.00g |
| Verpakking Breedte | 226,00mm |