| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.110in |
| Buitendiameter | 4.325in |
| Wanddikte | 0.108in |
| Lengte | 5.800in |
| Flensdikte | 0.215in |
| Diameter flens | 4.575in |
| Boring Bereik | 4.125in |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Darton |