| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 3.985in |
| Boring Bereik | 4.000 Bore Dryin |
| Diameter flens | 4.550in |
| Flensdikte | 0.205in |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 5.800in |
| Buitendiameter | 4.325in |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 0.170in |