| Gewicht | 13.2 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 49.98mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 44.98mm |
| Beroerte | 89.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000026 |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 742,00mm |
| Gewicht verpakking | 13684.00g |
| Verpakking Breedte | 349,00mm |