| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 53.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 50.80mm |
| Beroerte | 90.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000054 |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 740,00mm |
| Gewicht verpakking | 14548.00g |
| Verpakking Breedte | 171,00mm |