| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124616 |
| Boring - Standaard | 92.00mm |
| Piston Size | 91.92mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Diameter zuigerpengat | 23.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 28P-11631-10-00 |
| Piston Ring Part # | W9200XX |
| Piston Pin Part # | WS626 |
| Circlip Part # | WW5860 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |