| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.39mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.46-mm |
| Volume koepel | -26.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005489 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 339,00mm |
| Gewicht verpakking | 3694.00g |
| Verpakking Breedte | 328,00mm |