| Gewicht | 0.179 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.40mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.1:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 998cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564219947 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 268,00mm |
| Gewicht verpakking | 1184.00g |
| Verpakking Breedte | 213,00mm |