| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | 25.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3622 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215468 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 128,00mm |
| Lengte verpakking | 729,00mm |
| Gewicht verpakking | 4956.00g |
| Verpakking Breedte | 309,00mm |