| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 686cc |
| Motortype | 670 HO |
| Beroerte | 70.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146472 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |