| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 79.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Bore - Standard | 78.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 686cc |
| Engine Type | 670 HO |
| Stroke | 70.00mm |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564146472 |
| Build Type | Build on Demand |
| Package Height | 105,41mm |
| Package Length | 105,41mm |
| Package Weight | 362.87g |
| Package Width | 105,41mm |