
€1,120.73
| Gewicht | 0.184 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 999cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218285 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 1330.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |