| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243793 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.70mm |
| Kit veer | SPR-TS1015-BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 11.10mm |
| Open Druk | 230 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 23.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.70mm |
| Retainer | RET-TS60/T1-BE |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 91 @ 33.60 |
| Veerconstante | 12.7 |