| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243393 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 12.30mm |
| Binnendiameter Buiten | 16.80mm |
| Kit veer | SPR-MC56BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 11.40mm |
| Open Druk | 163 @10mm |
| Buitendiameter Binnen | 18.80mm |
| Buitendiameter Buiten | 23.30mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 688.00g |
| Verpakking Breedte | 171,00mm |
| Retainer | RET-MC56BE |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 65 @33.60mm |
| Veerconstante | 9.80 |