| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243903 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.30mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.30mm |
| Kit veer | SPR-H1003S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.20mm |
| Open Druk | 167 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 23.70mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1192.00g |
| Verpakking Breedte | 172,00mm |
| Retainer | RET-H1003-T1-R18 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1003-R18 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 68 @ 41.15 |
| Veerconstante | 9.9 |
| Klepslot | KPR-5.5-7A-ST |
| Ventielslot Qty | 32 |