| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241961 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-2081-SP |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.90mm |
| Open Druk | 165 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1196.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-NVG1015/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 60 @ 33.60 |
| Veerconstante | 9.6 |