| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243789 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.8mmmm |
| Binnendiameter Binnen | 14.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.8mmmm |
| Kit veer | SPR-HM1007BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.0mmmm |
| Open Druk | 204lbs@10mm |
| Buitendiameter Binnen | 24.2mmmm |
| Buitendiameter Buiten | 28.0mmmm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1564.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |
| Retainer | RET-BM2521/T1-BE |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-BMS54-BE |
| Druk op zitting | 76lbs@36mm |
| Veerconstante | 12.80 |