| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.60mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Intake |
| GTIN | 01037721244325 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 45.50mm |
| Buitendiameter | 12.08mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 85,00mm |
| Gewicht verpakking | 234.00g |
| Verpakking Breedte | 99,00mm |
| Diameter steel | 6.60 mm |