| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244327 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 39.50mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 11.08mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 98,00mm |
| Gewicht verpakking | 172.00g |
| Verpakking Breedte | 103,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |