| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244321 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 44.50mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 12.07mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 106,00mm |
| Gewicht verpakking | 262.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |
| Diameter steel | 5.50 mm |