| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721244542 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 43.00mm |
| Buitendiameter | 10.03mm |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 88,00mm |
| Gewicht verpakking | 146.00g |
| Verpakking Breedte | 100,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |