| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244709 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 43.30mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 12.56mm |
| Hoogte verpakking | 23,00mm |
| Lengte verpakking | 118,00mm |
| Gewicht verpakking | 358.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |