| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 294deg |
| Duur Opname | 294deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2700-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.40mm |
| TDC inlaathoogte | 3.40mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 41deg |
| Timing Inlaat | 41 – 73deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.30mm |
| Merk | Piper Cams |