| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige inlaatlift | 119deg |
| Power Band | 1800-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.49mm |
| TDC inlaathoogte | 0.49mm |
| Timing Uitlaat | 71 – 13deg |
| Timing Inlaat | 13 – 71deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.87mm |
| Merk | Piper Cams |