| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 316deg |
| Duur Opname | 316deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.29mm |
| TDC inlaathoogte | 4.34mm |
| Timing Uitlaat | 82 – 54deg |
| Timing Inlaat | 54 – 82deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.05mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.05mm |
| Merk | Piper Cams |