| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.98mm |
| TDC inlaathoogte | 0.81mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 27deg |
| Timing Inlaat | 16 – 56deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.45mm |
| Merk | Piper Cams |