| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 302deg |
| Duur Opname | 302deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.48mm |
| TDC inlaathoogte | 3.53mm |
| Timing Uitlaat | 79 – 43deg |
| Timing Inlaat | 43 – 79deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 1.76mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.81mm |
| Merk | Piper Cams |