| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 328deg |
| Duur Opname | 328deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.39mm |
| TDC inlaathoogte | 4.44mm |
| Timing Uitlaat | 90 – 58deg |
| Timing Inlaat | 58 – 90deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.52mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 12.57mm |
| Merk | Piper Cams |